• 未标题-1_画板 1
 • 未标题-1_画板 1
 • 2_画板 1
 • 3_画板 1

ED2012 IP65 LED Dritë me vend të zhytur 20W me përmasa të prera 140mm DALI me zbehje

Përshkrim i shkurtër:

Madhësi të ndryshme të prerjes dhe fuqi.

Dritat spot LED të zhytura aplikohen për projekte të ndryshme ndriçimi të brendshëm dhe komercial.

UGR e poshtme <19 dritë spot LED.

Lumen i lartë dhe ndriçim LED me CRI të lartë opsional.


 • Tensioni i hyrjes:AC220-240V
 • PF:0.5
 • Drejtues pa zbehje:Lifud/eaglerise
 • Dimmab;e opsionale:Triac/0-10v/dali
 • Burimi LED:COB/SMD
 • Zgjidhje optike:reflektor
 • CRI:90 (opsionale 95)
 • Detajet e produktit

  FAQ

  Etiketat e produktit

  DENG

  Fotot e Produkteve të Dritës së Vendit të Recessed LED IP65

  IP65 Valhalla (3070)
  fotobankë
  photobank (3)_副本
  IP65 Valhalla b(3070)
  DENG

  Specifikimet e Dritës së Vendit të Mbushur LED IP65

  Lloji

  Produkt: IP65 i papërshkueshëm nga uji Downlight
  Numri i modelit.: ED2012

  Elektronike

  Tensioni i hyrjes:

  220 V/AC

  Frekuenca:

  50 Hz

  Fuqia:

  20 W

  Faktori i fuqisë:

  0.5

  Shtrembërimi total harmonik:

  <5%

  Certifikatat:

  CE, Rohs, ERP

  Optike

  Materiali i Mbulesës:

  PC

  Këndi i rrezes:

  38° 60°

  Sasia LED:

  1 copë

  Paketa LED:

  COB/SMD

  Efikasiteti i ndritshëm:

  ≥90

  Temperatura e ngjyrave:

  2700-5000 mijë

  Indeksi i paraqitjes së ngjyrave:

  ≥90

  Struktura e llambës

  Materiali i banimit:

  Derdhje alumini

  Diametri:

  Φ165*H82mm

  Vrima e instalimit:

  Vrima e prerë Φ140 mm

  Siperfaqja e perfunduar

  I peshkuar

  pikturë pluhur (ngjyrë e bardhë / e zezë / ngjyra e personalizuar)

  Mbulesa kundër shkëlqimit

  Ngjyrë

  e bardhë / e zezë / e argjendtë / e zezë / e artë

  I papërshkueshëm nga uji

  IP

  65

  Të tjerët

  Lloji i instalimit:

  Lloji i zhytur (referojuni manualit)

  Aplikacion: Hotele, Supermarkete, Spitale, Kalime, Stacion Metro, Restorante, Zyra etj.
  Lagështia e ambientit:

  ≥80% RH

  Temperatura e Ambientit:

  -10℃~40℃

  Temperatura e ruajtjes:

  -20℃ ~ 50℃

  Temperatura e banesës (pune):

  <70℃ (Ta=25℃)

  Jetëgjatësia:

  50000H

  Vërejtje:

  1. Të gjitha fotografitë dhe të dhënat e mësipërme janë vetëm për referencën tuaj, modelet mund të ndryshojnë pak për shkak të funksionimit në fabrikë.

  2. Sipas kërkesave të Rregullave Energy Star dhe rregullave të tjera, Toleranca e Fuqisë ±10% dhe CRI ±5.

  3. Toleranca e daljes së lumenit 90%–120%.

  4. Toleranca e këndit të rrezes ±3° (këndi nën 25°) ose ±5° (këndi mbi 25°).

  5. Të gjitha të dhënat u morën në temperaturën e ambientit 25℃.

  DENG

  IP65 LED Dimensioni i Dritës Spot të Recessed

  (njësia:mm ±2mm; Fotografia e mëposhtme është një foto referencë)

  Model

  Diametri① (kalibër) Diametri(Diametri maksimal i jashtëm)

  Lartësia

  Prerje e sugjeruar për vrima

  Pesha neto(Kg

  Vërejtje

  ED2012

  165

  165

  82

  140

  0,65

   
  DENG

  IP65 LED Shpërndarja e Dritës së Dritës Spot të Recessed

  em1079-6
  em1079-7
  DENG

  Instalimi i Dritës Spot LED të zhytur IP65

  Ju lutemi, kushtojini më shumë vëmendje udhëzimeve të mëposhtme gjatë instalimit, në mënyrë që të shmangni çdo rrezik të mundshëm nga zjarri, goditje elektrike ose dëmtim personal.

  em1079-8

  Udhëzime IP65 LED për dritat me pika të ngulitura:

  1. Ndërpritni energjinë elektrike përpara instalimit.

  2. Produkti mund të përdoret në mjedis të lagësht.

  3. Ju lutemi, mos bllokoni asnjë objekt në llambë (shkalla e distancës brenda 70 mm), e cila patjetër do të ndikojë në emetimin e nxehtësisë gjatë punës së llambës.

  4. Ju lutemi, kontrolloni dy herë përpara se të ndizni energjinë elektrike nëse instalimet elektrike janë 100% në rregull, sigurohuni që Tensioni për llambën të jetë i duhur dhe të mos ketë qark të shkurtër.

  DENG

  IP65 instalime elektrike me drita LED të zhytura

  Llamba mund të lidhet drejtpërdrejt me furnizimin me energji elektrike të qytetit dhe do të ketë manualin e detajuar të përdoruesit dhe diagramin e instalimeve elektrike.

  DENG

  Paralajmërim për Dritën me Vendndodhje LED IP65

  1. Llamba është vetëm për përdorim të brendshëm dhe të thatë, mbajeni larg nxehtësisë, avullit, lagështirës, ​​vajit, korrozionit etj, të cilat mund të ndikojnë në qëndrueshmërinë e saj dhe të shkurtojnë jetëgjatësinë.

  2. Ju lutemi ndiqni me përpikëri udhëzimet gjatë instalimit për të shmangur ndonjë rrezik ose dëmtim.

  3. Çdo instalim, kontroll ose mirëmbajtje duhet të bëhet nga një profesionist, ju lutemi mos bëni DIY nëse nuk keni njohuri të mjaftueshme lidhur me këtë.

  4. Për funksionim më të mirë dhe të gjatë, ju lutemi pastroni llambën të paktën çdo gjysmë viti me leckë të butë.(Mos përdorni Alkool ose Thinner si pastrues që mund të dëmtojë sipërfaqen e llambës).

  5. Mos e ekspozoni llambën nën rrezet e forta të diellit, burimet e nxehtësisë ose vende të tjera me temperaturë të lartë dhe kutitë e ruajtjes nuk mund të grumbullohen duke tejkaluar kërkesat.

  DENG

  IP65 Paketim me drita me vend të zhytur LED

  em1079-9

  Paketa

  Dimensioni)

  LED Downlight

  Kuti e brendshme

  86*86*50 mm

  Kuti e jashtme

  420*420* 200 mm

  48 copë / kuti kartoni

  Pesha neto

  9.6kg

  Pesha bruto

  11.8kg

  Vërejtje:

  1. Nëse sasia e ngarkimit është më e vogël se 48 copë në një kuti kartoni, duhet përdorur material pambuku margaritar për të mbushur hapësirën e mbetur.
  2. Niveli i pranueshëm i ngarkimit është 6 (referojuni faktit të treguar në kutinë e kartonit).
  3. Paketa mund të jetë sipas klientit's kërkesë specifike.
  4. Të gjitha të dhënat e paketës janë vetëm për referencë, ato mund të ndryshojnë për shkak të situatës aktuale të paketimit.
  DENG

  Aplikacioni IP65 LED i zhytur në vend

  Hotele, Supermarkete, Spitale, Kalime, Stacion Metro, Restorante, Zyra etj.

  fotobankë
  Fotobanka (1)
  Fotobanka (1)

 • E mëparshme:
 • Tjetër:

 • Shkruani mesazhin tuaj këtu dhe na dërgoni