• Downlights montuar në tavan
  • Dritat Klasike Spot

Na kontaktoni

Dongguan Emilux Lighting Technology Co., Ltd.

Kur jeni të prirur për ndonjë nga artikujt tanë që ndjekin listën tonë të produkteve, ju lutemi mos ngurroni të kontaktoni me ne për pyetje.Ju do të jeni në gjendje të na dërgoni email dhe të na kontaktoni për konsultim dhe ne do t'ju përgjigjemi sa më shpejt që të kemi mundësi.

Kontakt 1

Adresë

Një ndërtesë, rruga Guanhuang 1#, fshati hengjiaotuo, qyteti gaobu, qyteti Dongguan, Provinca GuangDong, Kinë.523269

Telefoni

orët

E hënë-e premte: 9 e mëngjesit deri në 6 pasdite

e shtunë,E diel: Mbyllur

Shkruani mesazhin tuaj këtu dhe na dërgoni