• 未标题-1_画板 1
 • 未标题-1_画板 1
 • 2_画板 1
 • 3_画板 1

ES1012 5/7W modë e rregullueshme me dritë LED Mini Spot me madhësi 50mm Ra97 prodhues

Përshkrim i shkurtër:

1.Kemi lëndë të para të mjaftueshme në magazinë, sigurojmë shpërndarje të shpejtë.

2.CCT dritat spot LED me errësim të rregullueshme të kontrolluara nga App.

3.Më shumë se 100 lloje të patentave të projektimit të dritave led.

4.Advanced dizajnimin e produkteve të lehta led.


 • Tensioni i hyrjes:AC220-240v
 • PF:0.5
 • SDCM: <3
 • Shoferi:Lifud/eaglerise
 • Burimi LED:Bridgelux/CREE
 • Zgjidhje optike:lente
 • CRI: 90
 • Detajet e produktit

  FAQ

  Etiketat e produktit

  DENG

  Fotot e Produkteve të Mini Spot Light

  Madhësia e vogël, fuqia e ulët, errësimi i frymëmarrjes, pa filxhan dekorativ, mund të bëhet në dy ngjyra, gjithashtu ka efekt kundër shkëlqimit

  3W7W9W

  Madhësia e vogël, fuqia e ulët, zbehja e frymëmarrjes, pa filxhan dekorativ, mund të bëhet në dy ngjyra, gjithashtu ka efekt kundër shkëlqimit.

  3W7W9W

  Madhësia e vogël, fuqia e ulët, zbehja e frymëmarrjes, pa filxhan dekorativ, mund të bëhet në dy ngjyra, gjithashtu ka efekt kundër shkëlqimit.

  5W 50mm

  Madhësia e vogël, fuqia e ulët, zbehja e frymëmarrjes, pa filxhan dekorativ, mund të bëhet në dy ngjyra, gjithashtu ka efekt kundër shkëlqimit.

  5W 50mm

  DENG

  Specifikimet Mini Spot Light

  Lloji

  Produkt: Mini Spot Dritë
  Numri i modelit.: ES1012

  Elektronike

  Tensioni i hyrjes:

  220-240 V/AC

  Frekuenca:

  50 Hz

  Fuqia:

  5/7 W

  Faktori i fuqisë:

  0.5

  Shtrembërimi total harmonik:

  <5%

  Certifikatat:

  CE, Rohs, CRP

  Optike

  Materiali i Mbulesës:

  PC

  Këndi i rrezes:

  15° 25° 40°

  Sasia LED:

  1 copë

  Paketa LED: Bridgelux/CREE
  Efikasiteti i ndritshëm:

  ≥90

  Temperatura e ngjyrave:

  2700-5000 mijë

  Indeksi i paraqitjes së ngjyrave:

  ≥90

  Struktura e llambës

  Materiali i banimit:

  Derdhje alumini

  Diametri:

  Φ57*H65mm

  Vrima e instalimit:

  Vrima e prerë Φ 50 mm

  Siperfaqja e perfunduar

  I peshkuar

  Pikturë me pluhur (ngjyrë e bardhë/ngjyrë e personalizuar)

  Mbulesa kundër shkëlqimit

  ngjyrë

  e bardhë / e zezë / e argjendtë / e zezë / e artë

  I papërshkueshëm nga uji

  IP

  44

  Të tjerët

  Lloji i instalimit:

  Lloji i zhytur (referojuni manualit)

  Aplikacion: Hotele, Supermarkete, Spitale, Kalime, Stacion Metro, Restorante, Zyra etj.
  Lagështia e ambientit:

  ≥80% RH

  Temperatura e Ambientit:

  -10℃~40℃

  Temperatura e ruajtjes:

  -20℃ ~ 50℃

  Temperatura e banesës (pune):

  <70℃ (Ta=25℃)

  Jetëgjatësia:

  50000H

  Vërejtje:

  1. Të gjitha fotografitë dhe të dhënat e mësipërme janë vetëm për referencën tuaj, modelet mund të ndryshojnë pak për shkak të funksionimit në fabrikë.

  2. Sipas kërkesave të Rregullave Energy Star dhe rregullave të tjera, Toleranca e Fuqisë ±10% dhe CRI ±5.

  3. Toleranca e daljes së lumenit 90%–120%.

  4. Toleranca e këndit të rrezes ±3° (këndi nën 25°) ose ±5° (këndi mbi 25°).

  5. Të gjitha të dhënat u morën në temperaturën e ambientit 25℃.

  DENG

  Dimensioni i dritës me mini vend

  (njësia:mm ±2mm; Fotografia e mëposhtme është një foto referencë)

  mini i rregullueshëm 50 mm

  Model

  Diametri① (kalibër) Diametri(Diametri maksimal i jashtëm)

  Lartësia

  Prerje e sugjeruar për vrima

  Pesha neto(Kg

  Vërejtje

  ES1012

  57

  57

  65

  50

  0.3

   
  DENG

  Instalimi i Mini Spot Light

  Ju lutemi, kushtojini më shumë vëmendje udhëzimeve të mëposhtme gjatë instalimit, në mënyrë që të shmangni çdo rrezik të mundshëm nga zjarri, goditje elektrike ose dëmtim personal.

  微信图片_20230817002104

  Udhëzime:

  1. Ndërpritni energjinë elektrike përpara instalimit.

  2. Produkti mund të përdoret në mjedis të lagësht.

  3. Ju lutemi, mos bllokoni asnjë objekt në llambë (shkalla e distancës brenda 70 mm), e cila patjetër do të ndikojë në emetimin e nxehtësisë gjatë punës së llambës.

  4. Ju lutemi, kontrolloni dy herë përpara se të ndizni energjinë elektrike nëse instalimet elektrike janë 100% në rregull, sigurohuni që Tensioni për llambën të jetë i duhur dhe të mos ketë qark të shkurtër.

  DENG

  Instalime elektrike me dritë mini pikash

  Llamba mund të lidhet drejtpërdrejt me furnizimin me energji elektrike të qytetit dhe do të ketë manualin e detajuar të përdoruesit dhe diagramin e instalimeve elektrike.

  DENG

  Paralajmërim për dritën e vogël me pika

  1. Llamba është vetëm për përdorim të brendshëm dhe të thatë, mbajeni larg nxehtësisë, avullit, lagështirës, ​​vajit, korrozionit etj, të cilat mund të ndikojnë në qëndrueshmërinë e saj dhe të shkurtojnë jetëgjatësinë.

  2. Ju lutemi ndiqni me përpikëri udhëzimet gjatë instalimit për të shmangur ndonjë rrezik ose dëmtim.

  3. Çdo instalim, kontroll ose mirëmbajtje duhet të bëhet nga një profesionist, ju lutemi mos bëni DIY nëse nuk keni njohuri të mjaftueshme lidhur me këtë.

  4. Për funksionim më të mirë dhe të gjatë, ju lutemi pastroni llambën të paktën çdo gjysmë viti me leckë të butë.(Mos përdorni Alkool ose Thinner si pastrues që mund të dëmtojë sipërfaqen e llambës).

  5. Mos e ekspozoni llambën nën rrezet e forta të diellit, burimet e nxehtësisë ose vende të tjera me temperaturë të lartë dhe kutitë e ruajtjes nuk mund të grumbullohen duke tejkaluar kërkesat.

  DENG

  Informacione për paketën e dritës mini-spot

  em1079-9

  Paketa

  Dimensioni)

  LED Downlight

  Kuti e brendshme

  86*86*50 mm

  Kuti e jashtme

  420*420*200mm

  48 copë / kuti kartoni

  Pesha neto

  9.6kg

  Pesha bruto

  11.8kg

  Vërejtje:

  1. Nëse sasia e ngarkimit është më e vogël se 48 copë në një kuti kartoni, duhet përdorur material pambuku margaritar për të mbushur hapësirën e mbetur.
  2. Niveli i pranueshëm i ngarkimit është 6 (referojuni faktit të treguar në kutinë e kartonit).
  3. Paketa mund të jetë sipas klientit's kërkesë specifike.
  4. Të gjitha të dhënat e paketës janë vetëm për referencë, ato mund të ndryshojnë për shkak të situatës aktuale të paketimit.
  DENG

  Aplikacioni Mini Spot Light

  Hotele, Supermarkete, Spitale, Kalime, Stacion Metro, Restorante, Zyra etj.

  1
  2
  mini 1

 • E mëparshme:
 • Tjetër:

 • Shkruani mesazhin tuaj këtu dhe na dërgoni