• 未标题-1_画板 1
 • 未标题-1_画板 1
 • 2_画板 1
 • 3_画板 1

ED4002 Drita e rregullueshme Gimbal Led e rregullueshme e rregullueshme 15 W me madhësi të prerjes 95 mm të lartë CRI

Përshkrim i shkurtër:

1.Lumen i lartë dhe ndriçim i lartë CRI led opsional.

2. Këndi i rrezes së dritave LED mund të jetë 15°/24°/36° opsionale.

3. Dritat led mund të errësohen me prerje fazore/0-10v/dimmable dali/errësim me rrjetë bluetooth opsionale.

4. Drita e spotit led aplikohet gjerësisht për restorante, hotele, qendra tregtare etj.


 • Tensioni i hyrjes:AC220-240v
 • PF:0.5
 • Shoferi:Lifud/eaglerise
 • Burimi LED:Bridgelux/CREE
 • Zgjidhje optike:reflektor
 • CRI: 90
 • Detajet e produktit

  FAQ

  Etiketat e produktit

  DENG

  Gimbal Led Recessed Light Products Fotot

  sd
  gimbal 2
  gjilpërë 5
  gimbal 3_600
  DENG

  Specifikimet e dritës së zhytur Gimbal Led

  Lloji

  Produkt:

  Gimbal downlight

  Numri i modelit.:

  ED4002

  Elektronike

  Tensioni i hyrjes:

  220-240 V/AC

  Frekuenca:

  50 Hz

  Fuqia:

  15 W

  Faktori i fuqisë:

  0.5

  Shtrembërimi total harmonik:

  <5%

  Certifikatat:

  CE, Rohs, ERP

  Optike

  Materiali i Mbulesës:

  PC

  Këndi i rrezes:

  15/24/36°

  Sasia LED:

  1 copë

  Paketa LED:

  Bridgelux/CREE

  Efikasiteti i ndritshëm:

  ≥90

  Temperatura e ngjyrave:

  2700K/3000K/4000K

  Indeksi i paraqitjes së ngjyrave:

  ≥90

  Struktura e llambës

  Materiali i banimit:

  Derdhje alumini

  Diametri:

  Φ114 mm

  Vrima e instalimit:

  Vrima e prerë Φ95 mm

  Siperfaqja e perfunduar

  I peshkuar

  pikturë pluhur (ngjyrë e bardhë / e zezë / ngjyra e personalizuar)

  Provë ndaj ujit

  IP

  IP20

  Të tjerët

  Lloji i instalimit:

  Lloji i zhytur (referojuni manualit)

  Aplikacion:

  Hotele, Supermarkete, Spitale, Kalime, Stacion Metro, Restorante, Zyra etj.

  Lagështia e ambientit:

  ≥80% RH

  Temperatura e Ambientit:

  -10℃~40℃

  Temperatura e ruajtjes:

  -20℃ ~ 50℃

  Temperatura e banesës (pune):

  <70℃ (Ta=25℃)

  Jetëgjatësia:

  50000H

  Vërejtje:

  1. Të gjitha fotografitë dhe të dhënat e mësipërme janë vetëm për referencën tuaj, modelet mund të ndryshojnë pak për shkak të funksionimit në fabrikë.

  2. Sipas kërkesave të Rregullave Energy Star dhe rregullave të tjera, Toleranca e Fuqisë ±10% dhe CRI ±5.

  3. Toleranca e daljes së lumenit 10%

  4. Toleranca e këndit të rrezes ±3° (këndi nën 25°) ose ±5° (këndi mbi 25°).

  5. Të gjitha të dhënat u morën në temperaturën e ambientit 25℃.

  DENG

  Dimensioni i dritës së zhytur të Gimbal Led

  (njësia:mm ±2mm; Fotografia e mëposhtme është një foto referencë)

  gimbal 3

  Model

  Diametri① (kalibër) Diametri ② (Diametri maksimal i jashtëm)

  Lartësia ③

  Prerje e sugjeruar për vrima

  Pesha neto (Kg)

  Vërejtje

  ED4002

  114

  114

  42

  95

  0.6

   
  DENG

  Instalimi i Dritës së Recessed Gimbal Led

  Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje udhëzimeve të mëposhtme gjatë instalimit, në mënyrë që të shmangni çdo rrezik zjarri, goditje elektrike ose dëmtim personal.

  sd

  Udhëzime:

  1. Ndërpritni energjinë elektrike përpara instalimit.

  2. Produkti mund të përdoret në mjedis të lagësht.

  3. Ju lutemi, mos bllokoni asnjë objekt në llambë (shkalla e distancës brenda 70 mm), e cila patjetër do të ndikojë në emetimin e nxehtësisë gjatë punës së llambës.

  4. Ju lutemi, kontrolloni dy herë përpara se të ndizni energjinë elektrike nëse instalimet elektrike janë 100% në rregull, sigurohuni që Tensioni për llambën të jetë i duhur dhe të mos ketë qark të shkurtër.

  DENG

  Gimbal Led instalime elektrike me dritë të zhytur

  Llamba mund të lidhet drejtpërdrejt me furnizimin me energji elektrike të qytetit dhe do të ketë manualin e detajuar të përdoruesit dhe diagramin e instalimeve elektrike.

  DENG

  Paralajmërim i dritës së zhytur Gimbal Led

  1. Llamba është vetëm për përdorim të brendshëm dhe të thatë, mbajeni larg nxehtësisë, avullit, lagështirës, ​​vajit, korrozionit etj, të cilat mund të ndikojnë në qëndrueshmërinë e saj dhe të shkurtojnë jetëgjatësinë.

  2. Ju lutemi ndiqni me përpikëri udhëzimet gjatë instalimit për të shmangur ndonjë rrezik ose dëmtim.

  3. Çdo instalim, kontroll ose mirëmbajtje duhet të bëhet nga një profesionist, ju lutemi mos bëni DIY nëse nuk keni njohuri të mjaftueshme lidhur me këtë.

  4. Për funksionim më të mirë dhe të gjatë, ju lutemi pastroni llambën të paktën çdo gjysmë viti me leckë të butë.(Mos përdorni Alkool ose Thinner si pastrues që mund të dëmtojë sipërfaqen e llambës).

  5. Mos e ekspozoni llambën nën rrezet e forta të diellit, burimet e nxehtësisë ose vende të tjera me temperaturë të lartë dhe kutitë e ruajtjes nuk mund të grumbullohen duke tejkaluar kërkesat.

  DENG

  Informacione për paketën e dritës së zhytur Gimbal Led

  em1079-9

  Paketa

  Dimensioni)

   

  LED Downlight

  Kuti e brendshme

  86*86*50 mm

  Kuti e jashtme

  420*420*200 mm

  48 copë / kuti kartoni

  Pesha neto

  9.6 kg

  Pesha bruto

  11.8 kg

  Vërejtje:

  Nëse sasia e ngarkimit është më e vogël se 48 copë në një kuti kartoni, duhet përdorur material pambuku margaritar për të mbushur hapësirën e mbetur.
  Niveli i pranueshëm i ngarkimit është 6 (referojuni faktit të treguar në kutinë e kartonit)
  Paketa mund të jetë sipas kërkesës specifike të klientit.
  Të gjitha të dhënat e paketës janë vetëm për referencë, ato mund të ndryshojnë për shkak të situatës aktuale të paketimit.

   

  DENG

  Aplikim Gimbal Led Recessed Light

  Hotele, Supermarkete, Spitale, Kalime, Stacion Metro, Restorante, Zyra etj.

  fotobankë
  Fotobanka (1)
  Fotobanka (2)
  DENG

  FAQ

  Pyetje: 1. Për çfarë lloji të llambës është i përshtatshëm ky qendër e vëmendjes?
  A: Dritat tona të vëmendjes janë të pajtueshme me llamba LED ose halogjene, duke ju lejuar të zgjidhni opsionin e ndriçimit që i përshtatet më së miri nevojave tuaja.

  Pyetje: 2.A mund të rregullohet drejtimi i dritës së vëmendjes?
  Përgjigje: Dritat tona të vëmendjes mund të rilidhen për të rregulluar drejtimin, duke siguruar fleksibilitet maksimal për dizajnin tuaj të ndriçimit.

  Pyetje: 3. A është i lehtë për t'u instaluar ky qendër e vëmendjes?
  Përgjigje: Dritat tona të vëmendjes vijnë me udhëzime të qarta dhe koncize instalimi, duke i bërë ato të lehta për t'u instaluar dhe vendosur.

  Pyetje: 4. Cilat janë çmimet tuaja?
  Përgjigje: Çmimet tona mund të ndryshojnë në varësi të ofertës dhe faktorëve të tjerë të tregut.Ne do t'ju dërgojmë një listë çmimesh të përditësuar pasi kompania juaj të na kontaktojë për informacione të mëtejshme.

  Pyetje: 5.Si për tarifat e transportit?
  A: Kostoja e transportit varet nga mënyra që zgjidhni për të marrë mallrat.Express është zakonisht mënyra më e shpejtë, por edhe më e shtrenjtë.Me transport detar është zgjidhja më e mirë për shuma të mëdha.Saktësisht tarifat e transportit mund t'ju japim vetëm nëse dimë detajet e sasisë, peshës dhe mënyrës.Ju lutemi na kontaktoni për informacione të mëtejshme.

  DENG

  Rreth Emilux

  Kompania ka një filozofi të qartë biznesi dhe ne fokusohemi në një gjë.Sigurohuni që çdo produkt të jetë një vepër arti.Filozofia e biznesit të kompanisë është: integriteti;Fokusimi;Pragmatike;Share;Përgjegjësia.

  Më në fund, ne kemi ekipin e projektimit të ndriçimit për të ofruar zgjidhje ndriçimi me Dialux.Është më e rëndësishme të ofrohet zgjidhje profesionale për të fituar më shumë projekte.


 • E mëparshme:
 • Tjetër:

 • Shkruani mesazhin tuaj këtu dhe na dërgoni